Kontaktai
komercines_patalpos

Pilna apdaila

Svajojate apie jaukius ir stilingus namus, tačiau nenorite galvoti apie įsirengimo rūpesčius? Taupykite savo laiką ir palikite tai mums. „Užupio krantinių“ namuose galite rinktis butus su pilna apdaila net iš 5 skirtingų stilių, kuriuos sukūrė interjero specialistai įkvėpti didžiųjų pasaulio miestų:

  • niekada nemiegančio Niujorko;
  • Oslo, kuriame tiek parkų, kad greičiausiai užtektų kiekvienam po vieną;
  • žavaus vandens ir sausumos ansambliu besididžiuojančio Stokholmo;
  • meniško ir laisvo Tokijo miesto;
  • ar Toronto miesto pakrašty atrastos ramybės tarp medžių ir gamtos.

Įsigyti butą su pilna apdaila verta, nes:

  • mes siūlome patrauklią buto su pilna apdaila kainą. Rengiantis individualiai parinktos kokybiškos medžiagos kainuotų brangiau;
  • vidaus apdailai suteikiame dviejų metų garantiją;
  • būstą įsigyjant su banko paskola, finansavimas skiriamas ir vidaus apdailai, todėl nuosavų lėšų reikės mažiau;
  • laiką, kurį gaištumėte buto įsirengimo rūpesčiams, kokybiškų medžiagų paieškoms ir darbų priežiūrai, galėsite skirti malonesniems dalykams: šeimai, pomėgiams ar poilsiui.
Žiūrėti visus butus su apdaila
NEW YORK STILIUS

NEW YORK STILIUS

Tvarką ir simetriją kuria solidaus ąžuolo parketlenčių intarpai baltose marmuro grindyse ir juos atkartojantys įgilinti lubų elementai.

Daugiau
Atsisiųsti pdf
OSLO STILIUS

OSLO STILIUS

Norvegijai būdingas paprastumas ir gaiva perteikiama šioje erdvėje. Centriniu 2 aukštų buto akcentu tampa skulptūriški pastelinės spalvos laiptai.

Daugiau
Atsisiųsti pdf
STOCKHOLM STILIUS

STOCKHOLM STILIUS

Skandinaviško stiliaus interjere karaliauja šviesa – net ten, kur nėra langų. Tam tikslui formuojamos nišos palei lubas ir stiklo pertvarėlės, pro kurias sklinda netiesioginė šviesa.

Daugiau
Atsisiųsti pdf
TOKYO STILIUS

TOKYO STILIUS

Kompaktiškas butas ko gero labiausiai tinka laisvai ir meniškai sielai. Pailgoje erdvėje įkomponuotas kubas savyje talpina virtuvę, san. mazgą, spintą, atlenkiamą lovą – viskas vardan laisvos erdvės aplink.

Daugiau
Atsisiųsti pdf
TORONTO STILIUS

TORONTO STILIUS

Erdviame palėpiniame aukšte per 2 aukštus kurta kanadietiško miško aura – tai gali būti šešėlių žaismas medžių paunksmėje, marga kamieno žievė arba rudeninis lapijos peizažas.

Daugiau
Atsisiųsti pdf