Kontaktai

MG Valda

Jau daugelį metų Jums kuriame tik išskirtinius gyvenamuosius namus, kuriuose dera kokybė, jaukumas ir šiuolaikiškumas. UAB „MG Valda“ – viena pirmaujančių nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje, sėkmingai įgyvendinusi „Antakalnio terasų“ projekto „Eglių terasų“, „Beržų terasų“ ir „Pušų terasų“ gyvenvietes, pirmąjį ir antrąjį „LightHouse“ gyvenvietės etapus, „Žirmūnų namus“, „North Star“ būsto projektą Šiaurės miestelyje, „Smėlio namus“ Antakalnyje. Šiuo metu įmonė vysto paskutinįjį „Antakalnio terasų” gyvenvietės etapą „Ąžuolų terasas“, „Užupio krantinių“ projektą ant Vilnelės kranto bei trečiąjį „LightHouse“ namų kvartalo etapą. Siekiame, kad vardas „MG Valda“ simbolizuotų išpildytus pažadus ir pranoktų lūkesčius, todėl keliame sau tik aukščiausius reikalavimus.
www.mgvalda.lt

Mūsų
projektai

ĄŽUOLŲ TERASOS

„Ąžuolų terasos“ – tai ketvirtasis ir jau paskutinis išskirtinę gyvenimo kokybę siūlančios ir pripažinimo sulaukusios „Antakalnio terasų“ gyvenvietės etapas. Jau baigtuose „Eglių terasų“, „Beržų terasų“ ir „Pušų terasų“ namuose įsikūrė daugiau nei 600 laimingų šeimų, kuriančių savo sėkmės istorijas. Gyvenvietė ne kartą nominuota tarptautiniuose bei Lietuvos konkursuose ir pelniusi apdovanojimus konkursuose „Žalias miestas – geriausias NT ekoprojektas“ už svarų indėlį į žaliųjų statybų vystymą bei urbanistinį kompleksą.

Vystant „Ąžuolų terasas“ kruopščiai apgalvotos net mažiausios detalės, didelis dėmesys skiriamas natūralioms ir kokybiškoms medžiagoms, taikomi energiją taupantys sprendimai, užtikrinantys namų ekonomiškumą ir kuo mažesnį poveikį aplinkai. Gyventojų privatumas saugomas, kuriant uždarus vidinius kiemus, kuriuose smagu ilsėtis, bendrauti su kaimynais, o vaikams žaisti spalvingose žaidimų aukštelėse.

www.azuoluterasos.lt

LIGHTHOUSE III

„LightHouse III“ – tai naujausias ir jau paskutinis gyvenvietės etapas. Šis etapas, kaip ir pirmieji, džiugins gyventojus ekonomiškumu, išmaniu šildymo reguliavimu, kokybiškomis ir ilgaamžėmis medžiagomis bei išvystyta infrastruktūra.

Didžiausias projekto išskirtinumas – trijų zonų poilsio erdvės ant stogų, kuriomis galės mėgautis visi gyventojai. Pirmoji zona bus skirta valgymui bei iškylavimui – patiks tiems, kurie mėgsta bendrauti ir visada svajojo apie nuosavą kiemelį. Antroji zona – žalioji oazė, kurioje augs įvairūs spalvingi augalai, prieskoninės žolelės – leis atsikvėpti pasiilgusiems gamtos. O trečioji zona – skirta poilsiui, skaitymui, darbui – ypač tiks mėgstantiems ramų laisvalaikį.

www.lhouse.lt

Pušų terasos

„Pušų terasos” – tai trečiuoju etapu išvystyta „Antakalnio terasų” gyvenvietė, kuriama linguojančių pušų paunksmėje prestižiniame Vilniaus Antakalnio rajone. Kaimynystėje, šiek tiek atokiau, – jau naujakurių sulaukusios „Eglių terasos“ ir „Beržų terasos“. 

Vystant „Pušų terasas“ daug dėmesio skirta ilgaamžiškumui, patogiai kasdienybei,  kokybiškoms ir gamtą tausojančioms medžiagoms. 5-7 aukštų namų pagrindinis akcentas – erdvios maumedžio lentomis išklotos terasos. Stiklas ir keramika – du pagrindiniai elementai, kurių derinimas eksterjero sprendimuose suteikia išskirtinumo „Pušų terasoms“. 

LightHouse II

Nuo „LightHouse“ gyvenvietės – vos dešimt minučių kelio iki miesto centro, o aplink yra viskas, ko reikia patogiai ir šiuolaikiškai gyventi: sporto klubai, mokyklos, darželiai, prekybos centrai, kavinės, lauko treniruokliai, pasivaikščiojimo takai.  Jaukiame „LightHouse II“ kieme bus vietos saugiam vaikų laisvalaikiui, o žalia ir graži aplinka tiks ir suaugusiųjų atokvėpio minutėms. Be to, visi butai turės balkonus ar erdvias terasas rytinei kavai išgerti ar pasimėgauti saulėtomis dienomis.

Beržų terasos

„Beržų terasos“ – tai antrasis gyvenamųjų namų „Antakalnio terasos“ etapas, kurį sudaro keturi namai uždaroje, išskirtinį kiemą su natūraliai augančiu beržynu turinčioje teritorijoje.

Projekte įrengtas grindinis šildymas, ne tik padedantis kurti stilingą estetiką, bet ir suteikiantis visapusišką komfortą. Gyventojai turi galimybę programuoti šildymo scenarijus ir efektyviai rūpintis namų naudojamais resursais.

Išskirtinumo kiemui suteikia landšafto specialistų parinkta augalija, suformuotos atskiros poilsio oazės, tekančio vandens baseinėlis, saugi ir įvairi žaidimų aikštelė vaikams.

LightHouse

Vilniaus Šeškinės ir Fabijoniškių mikrorajonų sandūroje iškilęs trijų daugiabučių gyvenamųjų namų kompleksas „LightHouse“ išsiskiria pirmą kartą Lietuvoje įdiegta „protingų namų sistema“, iki tol taikyta tik individualiems namams.

Visi architektūriniai sprendimai šiame projekte derinti su aukštais reikalavimais pastatų energetiniam ekonomiškumui, todėl didelis dėmesys skirtas balansui tarp šilumos taupymo ir atvirumo šviesai.

Eglių terasos

„Eglių terasos“ – gyvenamųjų namų komplekso „Antakalnio terasos“ pirmasis etapas, įsikūręs viename žaliausių Vilniaus rajonų – Antakalnyje, visai šalia žaliųjų Valakupių giraičių ir dar arčiau „Spalvotųjų šaltinių“ parko.

Darni plėtra, kokybė ir natūralumas – tai trys pagrindiniai principai, kuriais vadovaujantis buvo kurti „Eglių terasų“ namai. Kiekviena pastatų architektūros ir aplinkos koncepcijos smulkmena apgalvota ir ištobulinta kvalifikuotų Lietuvos ir užsienio architektų komandos, vadovaujamos Algirdo Kaušpėdo.

Žirmūnų namai

„Žirmūnų namai“ įsikūrę viename iš arčiausiai miesto centro esančių miegamųjų rajonų – Žirmūnuose, kur idealiai dera ritminga miesto kasdienybė ir ramus poilsis gamtos prieglobstyje. Namų aplinka užtikrina čia gyvenančiųjų privatumą ir nuošalumą, leidžia pro langą netrukdomai mėgautis miesto vaizdu arba tiesiog saulėtekio ar saulėlydžio nutviekstu dangumi.

North Star

Šiaurės miestelyje, vos už 2 kilometrų nuo Vilniaus Katedros aikštės,  įsikūrusiuose „North Star“ namuose suderinta moderni architektūra ir funkcionalumas. Pastato fasadas išsiskiria horizontalia langų ir natūralių apdailos medžiagų kompozicija, o švelnios pastelinės statinio spalvos kuria šilumos ir jaukumo įspūdį tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu.

Smėlio namai

Ramiame sostinės Antakalnio rajone įsikūrę išskirtiniai ir prabangūs „Smėlio namai“ suderina dvi šiuolaikiniam žmogui svarbiausias vertybes: stilingumą ir patogumą. Aukščiausi standartai ir rami kaimynystė – tai asmeninė erdvė, maloniai stebinanti net išrankiausius klientus. Jaukią ir šiltą būsto aurą kuria subtilus meninis apipavidalinimas, o šiuolaikiški sprendimai suteikia projektui itin  aukštos kokybės gyvenamojo namo vardą.